Information
Search

Тонування та фарбування стільців, а також варіанти оббивки

Тонування та фарбування стільців, а також варіанти оббивки

 

 Стільці поставляються на європейський ринок, мають сертифікат якості за стандартами Європейського Союзу. Оздоблення натурального дерева проходить у кілька етапів, що є запорукою екологічності та довговічності виробу. Спочатку матеріал ясен проходить етап шліфування, після розкривається ґрунтом для натурального дерева, що робить дерево не сприйнятливим до впливу вологи, ультрафіолетових променів та механічного впливу. Після випорожнення покривається тонуванням і розкривається лаком.

Варіанти тонування

Walnut Itali під замовлення + 10%

Walnut склад

Walnut Dark склад

Wenge під замовлення + 10%

Natural Ash Склад + 10%

Natural Oak під замовлення + 10%

Perl Склад +10 %

White Склад +10 %

Ral 1013 під замовлення +10%

Ral 1015 під замовлення +10%

Ral 9003 під замовлення +10%

Ral, NCS +20%
BASE патина +15 % GOLD патина +15 % OLIVA патина +15 % PARMA патина +15 %

   Усі стільці виготовляються з натурального дерева. Залежно від структури дерева вироби можуть відзначитися структурою друг від друга, що є дефектом товару. Представлені варіанти обробки натурального дерева можуть відрізнятися від готового виробу живими і залежать від налаштувань монітора. Представлені декори для орієнтування.


            Стілець має унікальну назву через те, що голова стільця виконана в модерновому стилі з вигнутою спинкою під зручне утримання і пересування за спинку стільця. Виготовляються такі стільці лише на замовлення. Можливі й інші варіанти комбінування фарбування дерева та оббивного матеріалу. Термін виготовлення на замовлення 10 робочих днів. У запропоновану вартість включено якісне індивідуальне оздоблення для європейського ринку. Можливі варіанти здешевлення ціни та якості продукції, що виробляється.

КОЛЬОРИ ШКІР ЗАМІННИКА:

King 310 King 050  King 320  Flay 2200
       
Neapol 23  Neapol 36 Flay 2207 Flay 2230

           КОЛЬОРИ ТКАНИНИ:

Bonus New Grey Lava 01 Planet Caramel Ultra Tex 15
       
Stella Grey Corfu Rimini Berlin
       
Askani Amali Dominik Asti
       
Zhaklin Cafe Regent 02 Luikan Aston New 
       
Sconland Beige Sconland Mokko Bavariy Kvins

         Також Ви повинні розуміти вироби виготовлені з натурального дерева, якщо їх на довго залишати під дощем або на прямих сонячних променях протягом тривалого часу це може призвести до втрати первісного виду виробу. Якщо ставитися дбайливо і використовувати в приміщенні як передбачено, то  прослужить Вам довгі роки і стане надійним супутником Вашої веселої компанії.

Онлайн курсы IT