Information
Search

Меблеві фасади для кухні або передпокою матові з ефектом софттач Фенікс - з ефектом Super Soft touch FENIX

Акрилові матові фасади - Fenix White Soft touch

6300Грн

Акрилові матові фасади - Fenix Beige Super Soft touch

6300Грн

Акрилові матові фасади - Fenix Gray Super Soft touch

6300Грн

Акрилові матові фасади - Fenix Gray Platinum Super Soft touch

6300Грн

Акрилові матові фасади - Fenix Green  Super Soft touch

6300Грн

Акрилові матові фасади - Fenix Brouw super Soft touch

6300Грн

Акрилові матові фасади - Fenix Black super Soft touch

6300Грн

Акрилові матові фасади - Fenix Anthracite super Soft touch

6300Грн

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Меблеві фасади для кухні або передпокою матові з ефектом софттач Фенікс - з ефектом Super Soft touch FENIX

Меблеві фасади FENIX - СУПЕРМАТОВІ, НАНОТЕХНОЛОГІЧНІ, ВІДНОВЛЮВАНІ

Фасади FENIX NTM - інноваційний продукт з використанням високотехнологічного пластику FENIX NTM. NTM - нано технологічний матеріал, поверхня цього пластику має приємні тактильні властивості, ці фасади називають м'якими і розумними, пластик має високу стійкість до подряпин, стирання, тертя і високих температур, можливе термальне відновлення мікроподряпин. Складська програма 10 кольорів.

  • Меблеві фасади fenix - екологічно чистий матеріал, він жодним чином не виділяє шкідливих або небезпечних для організму людини випарів формальдегіду або інших шкідливих смол.
  • Ці фасади можуть використовуватися при перепаді температур від - 30° до +150° без будь-яких видимих наслідків для поверхні меблевого фасаду 
  • Також меблеві фасади з цієї серії дуже міцні до механічних впливів, до яких можуть піддаватися кухонні або інші меблі, а також нано поверхня перешкоджає утворенню вм'ятин і подряпин на поверхні меблевого фасаду. 

    4.  Водонепроникність, стійкість до впливу пари і стійкість до впливу вологи і розбухання.

  5. Матеріал Fenix має одну з найцікавіших переваг - він може сам відновлюватися після механічних потертостей (Его потрібно потерти інтенсивно протягом 2-3 хвилин і залишити на 12 годин, після чого відбувається відновлення пошкодження поверхні меблевого фасаду) Перевірено, запевняємо, і не раз.

    6) Цей матеріал не змінює колір і не схильний до впливу сонячних променів і ультрафіолету 

    7.  Відносно легкий монтаж не потребує використання додаткового складного обладнання для обробки матеріалу 

    8.  Різні варіанти декорів дозволяють втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення

- Меблеві фасади з такого матеріалу не схильні до вигорання під час потрапляння сонячного проміння та ультрафіолету, а відтак не змінюють колір за тривалого впливу на поверхню фасаду меблів. 

   - Soft touch ефект дуже приємний на дотик і дарує дуже приємні тактильні відчуття при дотику до поверхні меблевих фасадів. 
   - Меблі з використанням таких фасадів дуже стійкі до утворення відбитків пальців. Отже, такі фасади не потрібно протирати після кожного дотику до них і Ваші меблі дуже довго зберігатимуть матовий гарний вигляд без відбитків пальців на фасаді.

   - Меблеві фасади Fenix у своєму складі мають термоактивні смоли, що запобігають можливості впливу вологи, пари, жиру, випарів і високих температур від духовки печі або чайника варильної поверхні. Так само такі меблеві фасади не підтверджені впливу гниття, розбухання, впливу цвілі.

   - При падінні пари вологи не розшаровуються, зберігаючи первісний вигляд ваших меблів.

   - Меблеві фасади з цієї серії дуже стійкі до впливу хімічних речовин, їх можна мити з використанням побутової хімії для прибирання на кухні та не переживати, що зіпсується поверхня Ваших улюблених меблів. Для очищення нанопокриття меблевих фасадів fenix можна використовувати звичайні мийні засоби без абразивних компонентів.

 

       Меблеві фасади з цієї серії дуже стійкі до впливу хімічних речовин, їх можна мити з використанням побутової хімії для прибирання на кухні і не переживати, що зіпсується поверхня Ваших улюблених меблів. Для очищення нанопокриття меблевих фасадів fenix можна використовувати звичайні мийні засоби без абразивних компонентів.

Онлайн курсы IT