Information
Search

Оплата

Ласкаво просимо на сторінку оплати замовлення в інтернет-магазині Blick!

Ми пропонуємо кілька зручних і безпечних способів оплати, щоб ви могли вибрати найбільш зручний для себе.

    Оплата карткою Visa/Mastercard Оплата карткою Visa/Mastercard доступна для всіх замовлень у нашому інтернет-магазині. Для цього вам необхідно вибрати відповідний спосіб оплати в процесі оформлення замовлення. Ми використовуємо сервіс LiqPay для обробки платежів, який забезпечує високий ступінь захисту ваших фінансових даних.

    Готівкою при самовивозі Якщо ви вибрали самовивезення з нашого магазину в м. Черкаси, то ви можете оплатити замовлення готівкою при отриманні товару. Зверніть увагу, що ми не приймаємо великі купюри, тому будь ласка, підготуйте суму заздалегідь.

    Оплата при отриманні При доставці замовлення кур'єром або через транспортну компанію, ви можете оплатити замовлення готівкою при отриманні товару. Будь ласка, підготуйте суму заздалегідь, щоб уникнути затримок.

    Безготівковий розрахунок Для юридичних осіб ми надаємо можливість безготівкового розрахунку. Для цього необхідно надіслати заявку на нашу електронну пошту, вказавши реквізити вашої компанії та номер замовлення. Після перевірки заявки, ми надішлемо вам рахунок на оплату.

Ми гарантуємо повну безпеку ваших платежів і обробку замовлень у найкоротші терміни. Якщо у вас виникли запитання щодо

Онлайн курсы IT